زمانی که در مقطع ارشد بودم، دکتر گلناز مدرسی یک روز سر کلاس گفتند که پایان‌نامه ایشون در اینترنت وجود داره و اگر جستجو کنیم می‌تونیم به اون دسترسی داشته باشیم. حالا من تصمیم گرفتم تا پایان‌نامه‌شون رو در اینجا در اختیار شما قرار بدم تا در صورت نیاز بتونید از کار ارزشمند ایشون استفاده کنید. مطمئن باشید این کار کاملا قانونی هست و برخلاف ایران، در بسیاری از کشورها دسترسی آزاد به بسیاری از پایان‌نامه‌ها وجود داره.


The Effects of Syllable Boundary, Stop Consonant Closure Duration, and VOT on VCV Coarticulation

+ نوشته شده در دوشنبه هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 13:28 توسط سید محمد مهدی مقدس |

دکتر تجویدی استاد گروه ترجمه دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر ویدا شقاقی لینکی رو برای بچه‌های زبانشناسی فرستادند که از طریق اون می‌تونید پایان‌نامه‌های دانشگاه هلسینکی فنلاند رو به صورت تمام متن دانلود کنید. امیدوارم برای کارهای تحقیقاتی شما مفید باشه.


University of Helsinki, E-thesis


+ نوشته شده در شنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۲ساعت 21:56 توسط سید محمد مهدی مقدس |

ببخشید که توی این یک هفته وبلاگ رو به روز نکردم. فکر کنم برای این وبلاگ یک هفته هم خیلی زیاده. من در یک هفته گذشته دچار دردی شده بودم که بدجوری من رو ناکار کرده بود. امروز خیلی خیلی بهتر شدم. از همه شما که در این یک هفته به من اظهار لطف کردید، سپاسگزارم.

اما مطلب اصلی اینکه خانم وحیده ملاکی فهرست پایان‌نامه‌های دانشگاه سیستان و بلوچستان برای من فرستادند که من در اینجا اون رو تقدیم شما می‌کنم. امیدوارم از دانشگاه‌های دیگه هم چنین فهرستی برای ما بفرستند تا همه بتونیم از اونها استفاده کنیم.


فهرست پایان‌نامه‌های دانشگاه سیستان و بلوچستان


+ نوشته شده در شنبه دهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 14:16 توسط سید محمد مهدی مقدس |

خانم لیلا ترابی لطف کردند و این فهرست رو هم مثل فهرست‌های پایان‌نامه‌های قبلی برای بنده فرستادند. امیدوارم بتونم روزی یک فهرست خوب از عنوان‌های پایان‌نامه‌های دانشگاه‌های مختلف در وبلاگ جمع آوری کنم.
 
 
 
 
فهرست پایان‌نامه‌های دانشگاه علامه طباطبایی
 
 
 
+ نوشته شده در یکشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 14:19 توسط سید محمد مهدی مقدس |

این فهرست پایان‌نامه‌های زبانشناسی دانشگاه اصفهان در چند سال اخیر هست که خانم لیلا ترابی زحمت تنظیم و فرستادن اون رو کشیدند. امیدوارم مورد استفاده همه‌ی شما قرار بگیره. انشا الله در آینده باز هم فهرست پایان‌نامه دانشگاه‌های دیگه رو برای شما در وبلاگ قرار میدم.
فهرست پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان

برچسب‌ها: فهرست پایان نامه
+ نوشته شده در سه شنبه هفدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 13:18 توسط سید محمد مهدی مقدس |

قبلا فهرست پایان‌نامه‌های دانشگاه تهران رو در وبلاگ قرار داده بودم و اکنون چکیده پایان‌نامه‌های دانشگاه الزهرا (س) رو برای شما به اشتراک می‌گذارم. این فایل رو از سایت لینگویستیکا برداشتم و از سال 85 تا الان (نمی‌دونم الان یعنی دقیقا کی!) رو شامل میشه. امیدوارم مورد استفاده باشه.


چکیده پایان‌نامه‌های دانشگاه الزهرا (س)

+ نوشته شده در سه شنبه سوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 13:24 توسط سید محمد مهدی مقدس |

فایلی که در اینجا قرار دادم، فهرست پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد دانشگاه تهران از سال‌های دور تا سال‌های اخیر هست. یکی از دانشجویان ورودی 91 ارشد دانشگاه ما زحمت کشیدند و این‌ها رو برای همکلاسی‌هاشون کپی کردند اما متاسفانه مشتری نداشت! من هم از موقعیت استفاده کردم و یک سری از اون‌ها رو گرفتم تا بعد از اسکن در اختیار شما قرار بدم!

این فهرست برای کسانی که دنبال موضوعی هستند که تحقیق کنند یا دنبال پایان‌نامه خاصی هستند، خلی کاربردی هست و با صرف مدت زمان کمی می‌تونند موضوع مورد نظر خودشون رو پیدا کنند.

در اینجا از تمام هم دانشگاهی‌های ورودی 91 در مقطع ارشد که به من توی این مدت لطف زیادی داشتند خیلی خیلی تشکر می‌کنم!


فهرست پایان‌نامه‌های دانشگاه تهران


+ نوشته شده در چهارشنبه ششم دی ۱۳۹۱ساعت 20:36 توسط سید محمد مهدی مقدس |

نام و نام خانوادگي : عاطفه ميرسعيدي - دانشگاه اصفهان

استاد راهنما : دکتر سيد محمدتقي طيب

 عنوان : حرکت پرسشواژه در زبان فارسي در رويکرد زايشي

برای مطالعه این پایان نامه به ادامه مطلب رجوع نمایید.


ادامه مطلب را از اینجا بخوانيد
+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۷ساعت 13:0 توسط مهدی سعید بنادکی |

از این پس با همکاری دوستان عزیزم در دانشگاه مدرس، دانشگاه اصفهان و همچنین دیگر مراکز آموزش عالی تصمیم به این گرفتیم تا خلاصه و چکیده پایان نامه های زبانشناسی را برای ارجاع دوستان در وبلاگ قرار دهیم.

اما برای شروع در ادامه مطلب چکیده پایان نامه خانم معصومه صداقت زاده با عنوان  " بررسي تاثير نسبي واژگان و نكات دستوري بر درك مطلب"  قرار داده شده است.


ادامه مطلب را از اینجا بخوانيد
+ نوشته شده در سه شنبه سی ام مهر ۱۳۸۷ساعت 11:49 توسط مهدی سعید بنادکی